KONST / Litografier / Färglitografi 9177032
nr 917 7032
Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), 149/200, signerad. , motivet: 31x54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 19:01:19
13/10 18:56:19